Hoşgeldiniz Nova Şantiye Cafe

B uram buram tarih kokan Süleymaniye’nin tüm güzelliklerini tek bir noktadan siz de izlemek ister misiniz? Nova Şantiye Cafe daha ilk andan itibaren farklı dekor ve dizaynı ile Süleymaniye’nin dokusuna uygun bir atmosfer ile oluşturularak içeriye adım attığınız ilk andan itibaren farkımızı göstermektedir. Konumu, farklı tasarımı ve sunumlarının yanında tarihi bir bölge olan Süleymaniye’nin çok fazla rağbet gören meşhur Galata Kulesi ve denize karşı hem kafanızı dinleyebileceğiniz hem de mest olacağınız bir resim tablosu gibi kusursuz bir manzara ile hizmet vermektedir. Süleymaniye’nin en mükemmel yerinde oluşturulmuş cafemiz 4 bir yandan size farklı bir lezzet sunma konusunda hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren farkını ortaya koymuştur.

Tatmak istediğiniz değişik tatlar ile birbirinden farklı konsepte hazırlanmış yemeklerimiz ile sadece tat olarak damaklara değil göze de hitap ederek mutlu ayrılacağınız bir konsept ile sizlere merhaba dedik. Biliyoruz ki Süleymaniye deyince aklımıza ilk gelen uzun yıllar önce inşa edilmiş cafeler, birbirinden renkli ve ışıklı bir şekilde hazırlanmış sokak balonları ve bunlar arasında tatmış olduğumuz huzur oluyor. Bu farkla eş değer bir şekilde hazırlanan Nova Şantiye Cafe sokağımıza adım attığınız andan itibaren sizi değişik bir atmosfer ile karşılamakta. Hayranlık uyandıracak dış mekan tasarımlarımız ile bir anda kendinizi çok farklı bir havayı teneffüs ederken bulacaksınız. Birbirinden değerli aşçılarımızın farklı yemek sunumlarına hayran kalıp, bir kere gelip bu güzelliklerin tadını çıkardıktan sonra sürekli gelmek isteyeceksiniz. Hem kendinizi şımartmak hem de bu özel ilgi sayesinde vazgeçilmez mekanlarınız haline gelecek Nova Şantiye Cafe eşsiz manzarası ile tercih etmek istediğiniz her anda değişmeyen güler yüzü ile mekanımıza bekliyor olacağız. Tüm bunların yanında sizi mest edecek güzel kokularımız sadece yemekler ile değil. Temizliğimiz ve hijyen ile de mekanın her tarafında var olan güzel kokuları rahatlıkla hissedeceksiniz. Her açıdan başarılı olan ve bu özgüven ile en küçüğünden en büyüğüne kadar çalışan aile kadromuzdan bunu siz de hissedeceksiniz.

En baştan da söylediğimiz gibi Süleymaniye gibi tarihi anlamı büyük bir yerde bu denli bir hizmet sunmak bizim için de gurur verici olmaktadır. Eşsiz tarihi dokuyu keşfederek keyifle içeceğinizi yudumlarken amacımız sizi sadece İstanbul’un sıkıcı ve bunaltıcı gürültüsünden uzaklaştırarak nefes almanızı sağlamaktadır. Resmedilse bu kadar güzel olmayacak bir manzarayı olabildiğince geniş bir yelpaze ile sunarak bu genişliği aynı zamanda zengin menümüze de yansıtarak her türlü damak zevkinize uygun tatlara ulaşabileceksiniz. Belki bu yazılanların abartılı olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat aslında ne kadar az anlatıldığını yerinde keşfetmek, kendinizi fazlasıyla özel hissetmek ve birbirinden özenle hazırlanmış değişik tatlarımızı denemek için siz de mutlaka cafemize uğramalısınız. Sonrasın da sizin güzel yorumlarınızı bekliyor olacağız.